CZ  /  EN  /  DE

REZERVACE

Zde vyplňte Vaše kontaktní údaje:

Plánovaná délka pobytu:

Další přání či požadavky:
Vyberte pokoje k rezervaci:

Jednolůžkový pokoj

Jednolůžkové pokoje nabízíme formou dvoulůžkových pro 1 osobu. Jsou vybaveny LCD televizí, minibarem, lůžky s hypoalergenními matracemi s obsahem aloe vera a damškovým povlečením. Koupelny jsou navíc vybaveny hotelovou kosmetikou.


Dvoulůžkový pokoj STANDART

Pokoje typu Standart jsou vybaveny LCD televizí, minibarem, lůžky s hypoalergenními matracemi s obsahem aloe vera a damaškovým povlečením. Koupelny jsou navíc vybaveny hotelovou kostmetikou.


Dvoulůžkový pokoj DELUXE

Dvoulůžkový pokoj Deluxe jsou vybaveny kávovarem, LCD televizí, minibaem, lůžky s hypoalergenními matracemi s obsahem aloe vera a damaškovým povlečením. Koupelny jsou navíc vybaveny luxusní hotelovou kosmetikou Vittore de Conti.


Třílůžkový pokoj

Tyto pokoje se skládají ze dvou samostatných pokojů se společným sociálním zařízením a sprchovým koutem. Jsou vybaveny LCD televizí, minibarem, lůžky s hypoalergenními matracemi s obsahem aloe vera a damaškovým povlečením. Koupelny jsou vybaveny hotelovou kosmetikou.


Apartmá

Tento pokoj se nachází ve čtvtém patře s nejhezčím výhledem na řeku Otavu, městský park a Václavské Předměstí. Jedná se o dva pokoje - ložnice s manželskou postelí a obývací pokoj s rozkládací sedačkou. Mohou se zde ubytovat až 4 osoby.


Víkendový pobytový balíček

Ubytování na dvě noci pro dvě osoby v pokoji Standart s polopenzí se snídaní, večeří a minibarem na pokoji.


Shrnutí rezervace