CZ  /  EN  /  DE

DVOULŮŽKOVÉ POKOJE

Standard

Pokoje typu Standard jsou vybaveny LCD televizí, minibarem, lůžky s hypoalergenními matracemi s obsahem aloe vera a damaškovým povlečením. Koupelny jsou navíc vybaveny hotelovou kosmetikou. Tyto pokoje se většinou nachází v prvním a druhém patře s výhledem na historické domy nebo kostel Narození Panny Marie.

Ceník

Mimo sezona

Říjen - Březen

2.000 Kč

82 €

Hlavní sezona

Duben - Září

2.100 Kč

86 €


Deluxe

Pokoje Deluxe jsou vybaveny kávovarem, LCD televizí, minibarem, lůžky s hypoalergenními matracemi s obsahem aloe vera a damaškovým povlečením. Koupelny jsou navíc vybaveny luxusní hotelovou kosmetikou Pikenz. Tyto pokoje se většinou nachází ve třetím a čtvrtém patře s výhledem na historické centrum, řeku Otavu, městský park nebo kostel Narození Panny Marie. V případě zájmu o tento pokoj obsazený 1 osobou, nás kontaktujte přes hotelový formulář nebo telefon.

Ceník

Mimo sezona

Říjen - Březen

2.400 Kč

98 €

Hlavní sezona

Duben - Září

2.600 Kč

107 €

Superior

Pokoje Superior jsou vybaveny rychlovarnou konvicí s výběrem čajů a instantní kávy. Dále LCD televizí, minibarem, lůžky s hypoalergenními matracemi s obsahem aloe vera a damaškovým povlečením. Koupelny jsou navíc vybaveny luxusní hotelovou kosmetikou Pikenz. Tyto pokoje jsou dostupné výtahem s výhledem do klidného vnitrobloku, na historické centrum, řeku Otavu, městský park nebo kostel Narození Panny Marie. V případě zájmu o tento pokoj obsazený 1 osobou, nás kontaktujte přes rezervační formulář nebo telefon.

Ceník

Mimo sezona

Říjen - Březen

2.100 Kč

86 €

Hlavní sezona

Duben - Září

2.300 Kč

94 €

Ceny v jednotlivých termínech (svátky, městské slavnosti, Vánoce apod.)

se mohou lišit. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.